O víkendu 15.-16. února 2025 jsme s žáky vyrazili do Letohradu na 3. kolo Českého poháru. Byla to poslední zastávka před MČR, které nás čeká za dva týdny ve Vrchlabí. I přes oslabený tým nemocemi jsme domů přivezli pěkná umístění a další body do týmové soutěže.
Hromadný závod nemladších (W11 – bez střelby)
1. místo – Liliana Graclíková
13. místo – Anna Stružková
Štafety dvojic
2. místo – Vincent Bainar / Vilém Krpeš (M12)
3. místo – Veronika Špetíková / Ema Hanáková (KB Trefa) (W13)
10. místo – Klára Pospěchová / Amálie Kretová (Woco Vsetín) (W12)
11. místo – Nikol Mandulová / Oldřich Svoboda (M15)
12. místo – Adam Pobořil / Filip Rušar (M15)
13. místo – Ivo Pospíšil / Šimon Fučiskovský (Krušné Hory) (M14)
Sprint
2. místo – Liliana Graclíková (W11 bez střelby)
2. místo – Vincent Bainar (M12)
5. místo – Veronika Šeptíková (W13)
5. místo – Nikol Mandulová (M15)
12. místo – Anna Stužková (W11 bez střelby)
16. místo – Filip Rušar (M15)
19. místo – Adam Pobořil (M15)
20. místo – Klára Pospěchová (W12)
32. místo – Oldřich Svoboda (M15)
34. místo – Ivo Pospíšil (M14)
Děkujeme pořadatelům za přípravu závodu a tratí.



