2. kolo ČP Vrchlabí

Krásné počasí a perfektně připravené tratě přivítali naše závodníky na 2. kole ČP v biatlonu žactva o víkendu 20.-.21.1.2024 ve Vrchlabí.

V sobotu se jel klasicky vytrvalostní závod a v neděli atraktivní štafety dvojic. Pro nejmladší závodníky pak pořadatelé nachystali místo štafet hromaďák.

Alex Bainar a Kristýna Obůrková potvrdili formu z NMNM a ukázali, že se s nimi na pódiích musí počítat.  Bedna tentokrát neunikla ani Vinckovi Bainarovi, který bral z obou závodů 2. místo.

Skvěle běžela i Ella Mičolová, která skončila v nejlepší desítce. Bezchybnou střelbu v obou závodech předvedla Marky Obůrková a vybojovala si tak první výkonnostní třídu.

Ani ve štafetách se naši neztratili. V první desítce skončili hned 3 naše štafety!

Všem našim svěřencům děkujeme za skvělý výkon. Příští zastávkou je MČR v Letohradu, tak nám držte palce.