BRONZ Z MISTROVSTVÍ ČR V ZIMNÍM BIATLONU!!!

4.-6.3. se ve Vrchlabí konalo MČR žactva v biatlonu a naši svěřenci si ve velké konkurenci vedli naprosto skvěle.

První den se jeli štafetové závody, ve kterých si nejlépe vedla naše dívčí trojice ve složení Markéta Krupová, Nela Lušovská a Natálie Švecová, které se umístily na krásném 6.místě z celkových 29 štafet.

Druhý den si v závodě s hromadným startem vedla nejlépe Markéta Krupová na úžasném 4.místě a o chlup za ní Nela Lušovská na 6.místě (obě kat. W15). V kategorii W14 se nejlépe umístila Natálie Švecová na neméně úžasném 5.místě. Jakub Jirsák, jako náš jediný mužský zástupce , si dojel pro skvělé 16.místo. Ostatní naši závodníci se pak téměř všichni vešli do první dvacítky.

Poslední den se jel sprint, ve kterém opět zazářila Natálie Š., a to fantastickým 3.místem!!! Kategorie W15 zůstala beze změny , tedy opět úžasné 4.místo Markéty K. a neméně úžasné 6.místo Nely L., přičemž Marky unikla bronzová medaile jen o chlup. Závod se velmi povedl i Kristýně Hegarové, a to 12.místo (W15) a Elle Mičolové 17.místo (W13).

Ale ani zbytek našich závodníků si nevedl vůbec špatně. Všichni bojovali do roztrhání těla, v závodech nechali všechny síly a předvedli skvělé výsledky. Všem patří potlesk a velké díky


Mohlo by vás zajímat